Семейство загина при катастрофа в Кресненското дефиле

7010

Двама души са загинали при катастрофа в Кресненското дефиле, каза за "Фокус" дежурният служител в Областна пътно управление - Благоевград. Загиналите са възрастно семейство, пътували в посока Сандански.

Колата им се ударила челно в идващ насреща автомобил, който пътувал за София. В него е имало трима души, сред които и дете, на видима възраст около 5-6 години. Детето е пътувало с майка си и дядо си. Леко пострадала е само майката.

Пътят е затворен и в двете посоки, образували са се километрични опашки. Очевидци разказват, че загиналият шофьор внезапно е загубил управление и навлязъл в насрещното.

На място има екипи на пожарна, полиция и ОПУ- Благоевград. Инцидентът е станал на около 4 километра след Кресненското ханче.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
19-годишен уби момче на 17 и момиче на 16 години
Шофьорът на камиона от АМ "Тракия": Гумата се спука, най-искрени ...
С горещо време изпращаме работната седмица
Нечувано евтини розови домати пуснаха на един от най-известните п...
Край на задължителния безплатен период: Водещи банки променят усл...
Черните мазутни топчета по Черноморието: Институциите обявиха отк...


Виж още: