Почти година след смъртта на Милен Цветков, майката и братът на Кристиан се явиха пред съда

6979

Почти година след смъртта на Милен Цветков, днес показания в Софийския градски съд дадоха майката и братът на подсъдимия по делото. Те представиха Кристиан Николов като млад мъж, който не употребява наркотици. Описаха го като шофьор с добри умения, информира Нова тв. А именно, че карал безпроблемно кола с автоматични скорости.

Според прокуратурата с такъв джип Николов връхлетял върху колата на Милен Цветков на столично кръстовище. Освен с висока скорост, обвинението твърди, че Николов е бил и под въздействието на силен коктейл от наркотици.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Забрана за пушене на плажа? Млада дама запали мрежата
ЕК даде зелена светлина за 1,1 млрд. евро към България
Слънчев бряг гори!
Караколев: Мандрите убиха животновъдите с лошата политика да ги м...
Спекулантите се оттеглят от имотния пазар в България, цените дост...
Румънец след сравнение на цените в голяма верига: Митът за евтина...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).