Нов турски сериал тръгва по bTV

21622

Най-гледаният турски сериал за последните няколко години "Опасно изкушение" стартира премиерно у нас в ефира на бТВ. Хитовата поредица с оригиналното заглавие "Забранената ябълка", ще се излъчва у нас под името "Опасно изкушение" от 15 юли (четвъртък) от 20:00 ч. по bTV. Мелодрамата ще замести приключващия ден по-рано друг турски хит - "Безмилостен град".

"Опасно изкушение" тръгва в южната ни съседка през 2018 г. До момента от сериала в Турция са показани 110 епизода побрани в четири сезона, като през есента предстои да започне нов пети.

Главните роли са поверени на Севда Ергинджи, Онур Туна , Еда Едже, и Шевал Шам. Сериалът разказва за Зейнеп и Йълдъз  - две сестри, пълни противоположности една на друга, издават от bTV.  Докато Зейнеп е честна, трудолюбива и отговорна, Йълдъз винаги избира най-лесния и пряк път към постигането на целите си.

Техните истории вървят паралелно - докато Зейнеп започва работа в компания, чийто директор е студеният, груб и арогантен Алихан, Йълдъз намира спасение от нищетата, в която живее, в лицето на светската дама Ендер, която я наема като прислужница в имението си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Има ли шофьори, които смятат, че синият автомобил е с предимство?...
Актьор: Тревожи ме, че продуцент на "Комиците" стана министър на ...
Министър Абровски край Пловдив: Ще се стремим да направим земедел...
Топло време и дъжд през следващите 24 часа
Иво Аръков проговори за онези 400 000 евро: В момента изплащам 4 ...
Радев: Съвсем скоро предстоят важни посещения


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).