Мъж заля полицаи с бензин и опита да ги подпали

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
13:44 / 17.11.2020
3003
Мъж връхлетя с колата си върху бариерата на пешеходната зона в центъра на Враца. След като разбил бариерата, той спрял автомобила пред сградата на общинската администрация и го подпалил.

Полицията пристигнала незабавно и започнала да гаси пожара. Подпалвачът обаче залял и полицаите с бензин и се опитал да ги запали.

Кметът на Враца Калин Каменов заяви пред "Нова", че според него случилото се е терористичен акт, тъй като подпалването е станало в района на училище, детска школа по изкуства, две детски площадки, две заведения с изнесени маси, районното полицейско управление и пред самия вход на общината.

Все още не са ясни мотивите за действията на мъжа. При ареста му единственото, което казал на униформените, било "Ще разберете".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Разпитаха Кирил и Георги Домусчиеви по делото срещу Васил Божков
18 години затвор за убиеца на психолога Иван Владимиров-Нав
Отчаяна майчина молба: Много е страшно да гледаш как детето ти се...
БАБХ: ЕК наложи забрани за движение на дребни преживни животни из...
"Демократична България" с 12 въпроса към Даниел Митов за контраба...
МВнР отговори на Путин: Опитите на Русия да прехвърли отговорност...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).