След като преди седмица от екипа на Лили Иванова пуснаха в продажба билети за голям концерт в НДК на 6-ти ноември, вече са ясни и още 10 дати на територията на страната за предстоящи концерти.
Националното турне е разделено на 2 основни лъча - пролетен и летен. Първият концерт ще бъде в драматичния театър на град Плевен на 03-ти юни, следват театрите в Русе (04-ти юни), Добрич (06-ти юни), Благоевград (10-ти юни) и залата на операта в Стара Загора на 12-ти юни.
На 11-ти септември започва обиколкатa по летните театри от Бургас, следва Варна (13-ти септември), Велико Търново (16-ти септември), античен театър в Пловдив на 18-ти септември, а финалът ще бъде за летния театър на град Сандански на 20-ти септември.
Основната отговорност по репертоара е на китариста и цигулар Ангел Дюлгеров, който работи по новите аранжименти на подбраните песни. Решението за допълнителните 10 дати към графика на турнето е благодарение на партньорството с верига магазини за хранителни стоки - Лидл, които заявиха своята подкрепа към българската музика и българската публика по най-категоричен начин чрез ангажимент към концертите както в страната, така и в София.
"Предстоящите концерти за мен са голяма отговорност и вълнение. Оценявам високо възможността да направим над 10 концерта с музикантите ми - Ачо, Оги, Орли, Еко и Росен - без никакъв компромис като организация и продукция. Благодарна съм на Лидл за подкрепата и очаквам с нетърпение първата си среща с моята публика", сподели Лили Иванова.








Скъсан ляв шушон
на 03.04.2014 г.
Аз Лили Иванова не я слушам и да ходи където си иска!
avemar
на 02.04.2014 г.
Въпреки , че е голяма певица , не ми е била никога любимка.От това старо поколение ми допадаха"Щурците" с техното изпълнение " Стар албум". Това е добра възможност бургазлии да се срещнат с баба Лили. ПП тя е 36 набор , но тя "морна вода не е пила"
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!