Дъщерята на Лияна на 18: Силикон, филъри и изкуствени мигли

24159
20

Преди няколко дни дъщерята на Лияна Дениз стана пълнолетна. Популярната й майка побърза да я поздрави със статус в социалната мрежа Instagram, придружен от снимка, на която тя позира с балони, изписващи цифрата 18.

"18 години Любов, 18 години- смисъл! 18 години борба! От 18 години съм истински жива! Честит рожден ден, дъщеричке моя @deniz_yoz! Рожбо моя, всичко е за Теб, заради Теб! Няма по- хубава музика за ушите ми, от смеха ти! Няма по- красива гледка от усмивката ти! Няма по- важно нещо за мен от ударите на сърцето ти.., още от онзи момент, в които ги чух за първи път!

Знаи и запомни.., че животът ми ти принадлежи, и всяка твоя усмивка ми подарява още години живот.. Бог да те благослови, детенце мое, за това се моля всеки ден и знам, и вярвам, че Бог има наи-добрия план за Теб! Няма да ми стигнат редовете, за да изпиша Любовта си към Теб! Но, затова пък, докато аз съм на този свят тази Любов ще бъде само за Теб! Няма по- силна от маичината Любов и, ако можех да я материализирам щях да построя милиони вселени , в които както до сега , ръка, за ръка, да продължим пътешествието си до безкраи.. Обичам те, Денизче!" - написа фолк певицата.

На докосващото послание пък Дениз отвърна с кратичкото "Обичам те, мамо". Майка и дъщеря често публикуват свои общи снимки, а под тях валят коментари, в които последователите на двете споделят, че приличат по-скоро на сестри. Тази година Лияна навърши 40 години. Дениз е плод на любовта на Лияна с кюрда Махмуд, който преди години беше екстрадиран заради наркотрафик. Преди 6 години певицата участва във формата "VIP Brother", на чийто финал излезе на сцената заедно с дъщеря си.

Тогава 10-годишната Дениз Йозджан бе доста по-различна. От профила й в Instagram личи, че в момента тя обожава да посещава фризьорски салони, гримьори и дискотеки и набляга на изкуствените мигли, филърите и силикона. Дениз поддържа и близки отношения с дъщерята на фолк певицата Анелия - Ивон, а двете бяха критикувани в социалните мрежи, че изглеждат доста по-възрастни от реалните си години. Тази година Ивон ще навърши 17 години.

Виж коментарите (20)
Още новини от Национални новини:
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес
Страховит екшън в Южна България, млада жена изпотроши къщата на с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).