Александър Сано и Димитър Рачков ще се поклонят пред колони от автомобили

17030

Актьорите Александър Сано и Димитър Рачков ще се поклонят пред колони от автомобили, в които с нетърпение ще ги очакват любителите на българското кино. Това ще се случи в рамките на националната обиколка на някои от най-популярните родни заглавия, които след успеха на мероприятията от миналата година, отново ще събират зрители на паркинги.

"Привличане“, "Диви и щастливи“, "Голата истина за група "Жигули“ и "Завръщане“ са само част от филмите, които ще се срещнат със своята публика през прозореца на колите. На почти всяко събитие ще присъстват и звезди от прожектираната лента.

Всички те ще обират овациите под формата на свирене на клаксони за "Привличане“ и "Диви и щастливи“. Двата филма първо ще бъдат гледани в Кюстендил. Прожекциите са запланувани за съвсем скоро – 14 и 15 май.

Две седмици по-късно те ще гастролират в етнографския комплекс "Дамасцена“, който се намира в село Скобелево. Само ден след тях публиката ще види на автокино и как забива група "Жигули“ от втория пълнометражен игрален филм на Виктор Божинов. Михаил Билалов, Филип Аврамов, Геро, Рачков, Лилия Маравиля и Ирини Жамбонас няма да изнесат обаче концерт, а на парчета като "Грозна“ и "Няма да е днес“ феновете ще могат да се насладят от екрана.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Иво Аръков проговори за онези 400 000 евро: В момента изплащам 4 ...
Радев: Съвсем скоро предстоят важни посещения
Разместване в Топ 6 на градовете у нас по население
Минус 2 градуса са измерени в Южна България тази сутрин
Днес е летен Никулден – какви са народните поверия
866 души у нас, 24 400 в Европа: Жегата вече убива по-бързо от пъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).