"Станишев е финансирал предизборната си кампания с част от печалбата на Пловдивския панаир", заяви в града на тепетата лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана по време на откриването на новата спортна зала на СОУ "Св. Патриарх Евтимий".
Като доказателство на изказването си бившият премиер посочи стенограма от Министерски съвет, когато е взето това решение. За целта от ГЕРБ ще настояват да се създаде анкетна комисия по казуса, защото след осъществяване на черния пиар, панаира е освободен от дивиденти.
"Надявам се прокуратурата да действа много бързо при разследването на този случай", каза още Борисов.
Бойко: Станишев е финансирал предизборната си кампания с пари на Пловдивския панаир
© Plovdiv24.bg








zaho
на 17.09.2013 г.
абе който не харесва ББ да не пътува по магистралите,а по селските комунистически пътища,и в новата зала никой да не е стъпнал
Ivaylo Vasilev 2
на 17.09.2013 г.
Б.Б.п-ст,п-ст.
Канар1979
на 17.09.2013 г.
а г-н Борисов защо не каже от кои пари взимаше да ходи на екскурзии в чужбина с авиоотряд 28 на тази тема сигурен съм няма да му се говори много всеки път някой му е виновен на него 4 години беше Станишев и през тези 4 години за нищо нямаше пари освен за безплатни разходки със самолета нека да не се прави на света вода ненапита защото и него го видяхме що за стока е или по точно кръгла нула.
Филипопoлис
на 17.09.2013 г.
Няма новина: Свинята Гергов си граби под закрилата на БСП и ДПС мафията от край време ! Линч за отрепките паразити на Пловдив и родината ни !
Dafina Rashkova
на 17.09.2013 г.
Е,БОКО ОТ ДЖОБА СИ ГИ ВАДИ СИГУРНО,А НИЕ НАИВНИЦИТЕ СЕ "КЪСАМЕ"ОТ ЯД...:(
Петко Комитов
на 17.09.2013 г.
Ами той цирка в София изгоря отдавна.....
ФИЛИПСБУШ
на 17.09.2013 г.
каква прокуратура бе бойкооо та той цацарката благодарение на далаверата с панаира се издигна в кариерарата толкова бързо :)
badve
на 17.09.2013 г.
а така браво
Georgi Markov
на 17.09.2013 г.
:D ... а г-н Борисов е спестявал от закуски! :D Крадеца вика дръжте крадеца, пък и в крайна сметка крадец на крадец вика ли? :D
локомотив пд
на 17.09.2013 г.
Кой панаир Тиквеник тоя който от 10г. го няма .Смешни приказки.Панаира отдавна е изнесен целия в София.Тоя панаир не става зя нищо от времето на Чомаков.едва 10 палати работят нормално и в тях нищо .
Iva Panteva
на 17.09.2013 г.
Браво!
ina_А
на 17.09.2013 г.
И това новина ли е? Предлагам да започне благотворителна кампания за набиране на средства в помощ на горкия свинар, както и задължително да бъде забранен пустия му интернет заради който Гергов е на загуба! Все пак партията си иска членския внос!
КГМ
на 17.09.2013 г.
Крайно време е някой да се задейства!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!