име: Виктория Радева
спорт:

Новини свързани с Виктория Радева
13:45 ч., 09.09.2013 г.
Виктория Радева се представи отлично на 12-ия Международен шахматен турнир "Мемориал Кесаровски - Станчев" в Слънчев бряг. Пловдивчанк... цялата новина

08:38 ч., 03.07.2013 г.
Виктория Радева постигна нов сериозен успех на международна сцена. Във френското предградие Маси се проведе 25-и юбилеен международен шахматен т... цялата новина

10:57 ч., 03.06.2013 г.
Виктория Радева зае второ място при момичетата до 12 г.на детския турнир Купата на лъвчетата, който се проведе на 1 и 2 юни в Хандбалната зала н... цялата новина

10:18 ч., 15.04.2013 г.
След оспорвана борба феновете на Левски победиха тези на ЦСКА с резултат 108-92 и изравниха победите - 2:2. За поредна година домакин на меропри... цялата новина

09:55 ч., 11.04.2013 г.
На 14 април (неделя) от 10 часа в зала "Универсиада" в кв. "Гео Милев" за четвърти път ще се проведе шахматен мега-мач на 100 дъски ме... цялата новина

10:58 ч., 05.04.2013 г.
Шахматистката на Локомотив Пловдив Виктория Радева спечели 4-та поредна републиканска титла на завършилото първенство по класически шахмат, коет... цялата новина

09:26 ч., 04.03.2013 г.
Виктория Радева се представи много добре на шахматния турнир по ускорен шах и зае второ място за девойки до 18 г. Тя бе единствената пловдивчанк... цялата новина

08:22 ч., 07.01.2013 г.
Виктория Радева /Локомотив / започна новия шахматен сезон с поредната си спечелена купа. Тя взе участие в традиционния детски турнир "Полип... цялата новина

11:00 ч., 29.10.2012 г.
36 деца от различни възрасти взеха участие в първия шахматен турнир в Пловдив от веригата "Млад гросмайстор". Състезанието се проведе ... цялата новина

11:00 ч., 01.10.2012 г.
В родното село на Елин Пелин-Байлово, на 29 и 39 се проведе детски шахматен турнир в 7 кръга по щвейцарска система, като момчетата и момичетата ... цялата новина

08:24 ч., 27.08.2012 г.
Виктория Радева спечели последната си партия в Прага срещу Анастасия Назарова, която играе за Финландия. Така с 6,5 т. тя дублира представянето ... цялата новина

08:15 ч., 23.08.2012 г.
След 5 кръг на Европейското първенство по шах в Прага, пловдивската надежда Виктория Радева е с 3,5 т.-3
победи, 1 загуба и 1 реми, след 6... цялата новина

13:39 ч., 18.07.2012 г.
Детето чудо на Пловдив Виктория Радева спечели 3-то място на Европейското първенство по шах за момчета и момичета в Теслич (Босна и Херцего... цялата новина

09:05 ч., 16.07.2012 г.
Завърши европейското първенство по шах за момчета и момичета в Босна и Херцеговина, курорта Теслич.