име: Виктория Радева
спорт:

Новини свързани с Виктория Радева
11:37 ч., 13.03.2022 г.
Виктория Радева раздели 2-3 място на 22-ия международен шахматен турнир "Средиземноморско цвете", който се проведе в хърватския град Риека. Втор... цялата новина

17:47 ч., 25.06.2021 г.
Шахматистката Виктория Радева покри първата си норма за международен майстор за мъже в испанския град Луго, където участва на 9-кръгов турнир. С... цялата новина

15:59 ч., 14.03.2021 г.
Виктория Радева се представи отлично на международния женски шахматен турнир "Цвете на Средиземноморието“, който приключи в хърватския град Риек... цялата новина

15:06 ч., 18.12.2020 г.
Община Пловдив обяви номинациите за Спортист на Пловдив за 2020 година. Заради пандемията от коронавирус обаче бе решено тази година да няма поб... цялата новина

14:37 ч., 11.11.2020 г.
Пловдивчанката Виктория Радева завоюва нова републиканска титла по шахмат. Този път на държавното първенство за студенти, което приключи в сград... цялата новина

09:44 ч., 19.10.2020 г.
Пловдивчанката Виктория Радева стана отборна шампионка по шахмат и на Република Северна Македония, след като нейният тим МСК Център /Скопие/ зае... цялата новина

10:09 ч., 05.10.2020 г.
Пловдивчанката Виктория Радева /ШК Марица/ зае трето място с актив от 5,5 точки в Петия традиционен шахматен турнир по рапид, който се проведе в... цялата новина

11:33 ч., 24.08.2020 г.
България се класира за финалите на шахматната онлайн Олимпиада! Нашият национален отбор по шахмат постигна страхотен успех, след като зае второ ... цялата новина

09:52 ч., 15.08.2020 г.
Страхотно започна участието си българският национален отбор на Шахматната Онлйан Олимпиада. България победи последователно Беларус със 3,5:2,5, ... цялата новина

12:02 ч., 03.08.2020 г.
Пловдивчанката Виктория Радева от ШК Марица триумфира за единадесета поредна година с титлата по класически шахмат на държавното първенство за м... цялата новина

10:43 ч., 27.08.2019 г.
Пловдивчанката Виктория Радева зае второ място в крайното класиране на 33-ия международен турнир по шахмат, който се проведе в Тетевен. Победите... цялата новина

07:00 ч., 21.08.2019 г.
Шахматът е играта на императорите. Теориите разказват, че произлиза от Персия или Индия, а самата дума "шах“ означава император. "Мат“, от своя ... цялата новина

13:10 ч., 13.08.2019 г.
Пловдивчанката Виктория Радева /ШК Марица/ раздели 3-6 място на Европейското първенство по шахмат, което се проведе в столицата на Словакия Брат... цялата новина

14:55 ч., 25.07.2019 г.
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев награди с почетни плакети на ММС медалистите от Европейското отборно първенство по класически шахм... цялата новина

15:31 ч., 05.04.2019 г.
Пловдивчанката Виктория Радева /СКШ Марица/ спечели убедително шампионската титла при девойките до 18 години по класически шахмат на Републиканс... цялата новина