Спортните новини: Днес (19) | Вчера (18)

име: Виктория Радева
спорт:

Новини свързани с Виктория Радева
16:42 ч., 11.06.2017 г.
Отборът на Локомотив-2000 (Пловдив) е новият републикански шампион по шахмат за жени на провелото се отборно първенство в Приморско. Пловдивчанк... цялата новина

09:19 ч., 06.06.2017 г.
В Пловдив приключи вторият шахматен фестивал от веригата ChessBomb Tour 2017. Великолепният празник се проведе в просторната зала "България"... цялата новина

14:53 ч., 02.06.2017 г.
Легендата на Ботев и българския футбол Динко Дерменджиев - Чико изигра интересна шахматна партия срещу пловдивската надежда Виктория Радева, пре... цялата новина

08:59 ч., 31.05.2017 г.
Интересна шахматна партия между легендата на ФК "Ботев" Динко Дерменджиев - Чико и пловдивската надежда Виктория Радева ще се проведе ... цялата новина

10:56 ч., 18.04.2017 г.
В Пловдив, в залите Москва и Париж на "Гранд хотел Пловдив" завършиха Държавните индивидуални първенства по шахмат за момичета и момче... цялата новина

15:54 ч., 17.04.2017 г.
Виктория Радева от ШК Локомотив 2000 Пловдив стана безпроблемно републиканска шампионка по класически шахмат от завършилото в Пловдив първенство... цялата новина

12:17 ч., 10.04.2017 г.
Пловдивчанката Виктория Радева завърши на второ място при жените в силния шахматен турнир "Карпош Оупън", който приключи в македонската сто... цялата новина

14:42 ч., 06.03.2017 г.
15-годишният пловдивски талант Виктория Радева от ШК Локомотив 2000 Пловдив постигна голям успех в държавното първенство за жени по класически ш... цялата новина

12:36 ч., 27.02.2017 г.
В Плевен започна 66-ото Държавно индивидуално първенство за жени по стандартен шахмат. Кметът на града Георг Спартански и бизнесменът Васил Анто... цялата новина

10:36 ч., 13.02.2017 г.
Известни са финалистите от полуфиналите на 81-во Държавно индивидуално първенство по шахмат за мъже и 66-то Държавно индивидуално първенство по ... цялата новина

12:46 ч., 08.02.2017 г.
В зали "Москва" и "Париж" на Гранд хотел Пловдив се провеждат полуфиналите за 81-ото Държавно индивидуално първенство по шахмат за мъж... цялата новина

12:49 ч., 01.12.2016 г.
За втора поредна година Шахматен клуб "Чесбомб" организира турнир по ускорен шах "Мемориал Радулски". Състезанието е в памет... цялата новина

13:28 ч., 04.10.2016 г.
Пловдивчанката Виктория Радева се представи отлично на световното индивидуално първенства по стандартен (класически) шахмат за девойки до 16 год... цялата новина

17:23 ч., 28.08.2016 г.
Пловдивската надежда в шахмата Виктория Радева се размина на косъм с медал от Европейското първенство, което завърши в чешката столица Прага. В ... цялата новина

11:20 ч., 18.08.2016 г.
Добре дошли в сърцето на Европа! С този поздрав организаторите на 26-те Европейски индивидуални първенства по шахмат за момичета и момчета, юнош... цялата новина