Спортните новини: Днес (12) | Вчера (18)

Новини свързани с Виктория Радева
11:28 ч., 24.11.2023 г.
Кметът Костадин Димитров прие в заседателната зала на Община Пловдив шахматистката Виктория Радева, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

15:33 ч., 23.11.2023 г.
Шахматистката Виктория Радева, която прослави Пловдив с отборната шампионска титла на България в европейското първенство в Будва (Черна гора), с... цялата новина

16:46 ч., 21.11.2023 г.
Европейските шампионки по шахмат Антоанета Стефанова, Нургюл Салимова, Виктория Радева и Белослава Кръстева стъпиха на родна земя, предаде репор... цялата новина

13:29 ч., 21.11.2023 г.
Антоанета Стефанова, Нургюл Салимова, Виктория Радева, Гергана Пейчева и Белослава Кръстева, които спечелиха историческата първа европейската ти... цялата новина

22:04 ч., 18.11.2023 г.
Българският национален отбор по шахмат за жени победи първия поставен - отбора на Франция с 3:1 точки в дербито на седмия кръг на Европейското о... цялата новина

11:22 ч., 18.11.2023 г.
Българския национален отбор по шахмат победи с 2,5:1,5 поставения под № 2 в схемата отбор на Азербейджан на Европейското отборно първенство в Бу... цялата новина

22:18 ч., 14.11.2023 г.
Българският женски отбор по шахмат спечели с 3-1 партиите си от четвъртия кръг на Европейското първенство по шахмат, което се провежда в Будва /... цялата новина

12:42 ч., 21.10.2023 г.
Виктория Радева се представи страхотно в отборното женско първенство по шахмат на Сърбия, където покри втора норма за международен майстор за мъ... цялата новина

11:08 ч., 04.05.2023 г.
Отборът на Бад Кьонихсхофен, за който се състезава пловдивчанката Виктория Радева, зае трето място в завършилото първенство на немската шахматна... цялата новина

11:04 ч., 16.03.2023 г.
Виктория Радева завоюва второ място на традиционния турнир по класически шахмат "Средиземноморско цвете“, който се проведе в хърватския град Рие... цялата новина

10:12 ч., 27.02.2023 г.
Пловдивчанката Виктория Радева и Марсел Ефроимски от Израел разделиха първо-второ място с 5,5 точки при жените на силния международен шахматен т... цялата новина

08:58 ч., 21.10.2022 г.
Пловдивчанката Виктория Радева отново стана шампион по шахмат на Северна Македония. Нашето момиче направи това с отбора МСК Център на отборното ... цялата новина

15:27 ч., 09.08.2022 г.
Българския женски отбор раздели 6-14 място на световната шахматна олимпиада, но по допълнителни показатели зае 9-то място с 16 точки - 7 победи,... цялата новина

13:53 ч., 18.06.2022 г.
Пловдивчанката Виктория Радева раздели 2/3 място с актив от 6 точки, но по допълнителни показатели остана трета при жените на силния международе... цялата новина

11:37 ч., 13.03.2022 г.
Виктория Радева раздели 2-3 място на 22-ия международен шахматен турнир "Средиземноморско цвете", който се проведе в хърватския град Риека. Втор... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8

Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Капитанът на младежите, който накара Пловдив да се гордее
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец