виж статистика

още снимки на Габор Ерош

Новини свързани с Габор Ерош
15:15 ч., 26.01.2011 г.
Треньорът на Локомотив Неделчо Матушев обяви старотвите единайсет за контролата с Лех (Познан). Полският шампион е една от приятните изненади в ... цялата новина

13:57 ч., 24.01.2011 г.
Ръководството на Локомотив осъществи поредния си трансфер, след като привлече вратаря на Марица Димитър Грабчев, съобщиха от клуба. 20-годишният... цялата новина

10:23 ч., 10.01.2011 г.
15 футболисти и част от щаба на Локо потеглиха тази сутрин за лагера в Сандански, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Част от футболистите ... цялата новина

09:09 ч., 27.12.2010 г.
Халфовете на Локо (Пд) Габор Ерош и Дани Кики ще преподпишат договорите си, съобщиха от клуба. Настоящите изтичат след края на шампионата. Предл... цялата новина

11:27 ч., 06.12.2010 г.
Голяма част от футболистите на Локомотив (Пд) отпразнуваха отстраняването на Миньор в турнира за Купата на България и успешния край на есенния п... цялата новина

14:00 ч., 12.11.2010 г.
Двама футболисти ще пропуснат гостуването на Локомотив Пловдив в София на ЦСКА. Това потвърди днес на пресконференция старши-треньорът на "... цялата новина

21:35 ч., 11.11.2010 г.
Старши-треньорът на представителния тим Неделчо Матушев ще прибегне до рокади в стартовата си единадесеторка, тъй като в последните 24 часа бе с... цялата новина

16:06 ч., 11.11.2010 г.
Халфът Габор Ерош е под въпрос за гостуването на Локомотив Пловдив в София на ЦСКА, научи Plovdiv24.bg. Той е с травма и най-вероятно ням... цялата новина

16:45 ч., 05.11.2010 г.
Старши треньорът на Локомотив (Пд) Неделчо Матушев направи две промени в разширения състав за мача с Академик в сравнение с предишния двубой сре... цялата новина

19:52 ч., 30.10.2010 г.
Локо постигна красива и важна победа при гостуването си на Левски в София. "Черно-белите" изиграха невероятни първи 45 минути и изнена... цялата новина

17:06 ч., 29.10.2010 г.
Левски и Локомотив (Пловдив) се срещат за 103 път в А група. Сините имат 69 победи, 21 равенства и 12 загуби при голова разлика 222-77.

В посл... цялата новина

13:13 ч., 29.10.2010 г.
Отборът на Локомотив (Пд) замина с петима нападатели за София, където утре от 18 часа ще играе срещу Левски. Този факт потвърждава думите на ста... цялата новина

17:55 ч., 23.10.2010 г.
Локо надигра категорично, но не успя да победи своите домакини от Пирин в Благоевград. "Смърфовете" стигнаха само до 1:1, предаде репо... цялата новина

18:42 ч., 15.10.2010 г.
Защитниците Мартин Кавдански и Самир Бенжелюн отпаднаха от състава на Локомотив за утрешния домакински мач срещу Берое. От групата логично отсъс... цялата новина

13:31 ч., 08.10.2010 г.
Локомотив победи с 2:1 Спартак в контрола, играна на градския стадион "Пловдив", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Головете вка... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ботев с обичайна глоба от БФС, "черно-бял" любимец пропуска мача с ЦСКА-София
Илиев, Павлов, Златински и Пиргов със специален "черно-бял" призив
Бивша звезда на Локо пак хвърли в екстаз китайците
Юношите на Хебър и Локомотив Пловдив си размениха по едно полувреме в Пазарджик
Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа