Новини свързани с Ерик Кабу
17:31 ч., 28.11.2008 г.
Юношата на Ботев Васил Кочев отново попадна в групата на Ботев Пловдив за срещата с Локомотив утре. Извън групата обаче остана аржентинският хал... цялата новина

16:25 ч., 15.11.2008 г.
Ботев спечели с 1:0 срещу Пирин и по този начин се измъкна от зоната на изпадащите. „Канарчетата" изиграха силен двубой, в който създадоха ... цялата новина

17:07 ч., 11.11.2008 г.
Йордан Минев и Мауро Алегре ще могат да излезнат срещу Литекс в утрешния мач за Купата на България. Двамата изтърпяваха наказания от една среща ... цялата новина

17:31 ч., 07.11.2008 г.
Трима юноши на Ботев Пловдив може да запишат първите си минути с клуба, след като старши-треньорът Костадин Ангелов ги взе в групата за мача с М... цялата новина

17:26 ч., 05.11.2008 г.
С голове в последните 15-ина минути Ботев Пловдив загуби с 0:4 от Славия в дублиращото първенство. Хеттрик за софиянци отбеляза Зоран Златковски... цялата новина

19:47 ч., 24.10.2008 г.
Спартак Варна и Ботев Пловдив завършиха наравно 0:0 в интересен и активен мач, игран на стадион "Лазур" поради наказание на символничн... цялата новина

18:06 ч., 19.10.2008 г.
Ботев падна с 0:2 в домакинството си срещу ЦСКА. "Канарчетата" пропуснаха много положения, дори удариха няколко пъти гредата, но в кра... цялата новина

1 2 3 4

Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа