Локо изпусна спечелен мач в Поморие

Коментари (19)
17:05 / 07.02.2015
6815
Локомотив пропиля два гола аванс в първия си мач от турнира "Поморие къп 2015" срещу Черноморец Бургас и мачът завърши 2:2.

Бирсент Карагарен даде преднина на пловдивчани още 8-ата минута. Заслуга за гола имаше французина Йоан Ласиман, който след самостоятелен пробив успя да намери непокрития в наказателното поле Карагарен и младия талант отблизо вкара коженото кълбо във вратата на Янко Георгиев.

Мартин Камбуров бе близо до удвояването на резултата в 28-ата минута, но изстрелът му от границата на наказателното поле премина над горната греда на Георгиев.

Три минути по-късно бургазлии създадоха и първото си положение за гол. Галин Димов засече с глава центриране, но без успех.

В края на полувремето Ивайло Димитров от фаул се опита да накаже бившия си отбор, но ударът му от фаул не затрудни Йордан Господинов.

През втората част "смърфовете" продължиха да доминират над своя опонент и логичното се случи в 69-ата минута, когато след ученическа грешка в наказателното поле на "акулите" Камбуров удвои преднината.

Веднага след този гол Христо Колев-Бащата направи редица промени в състава си, като в игра се появиха Скорчев, Костадинов, Якимов, Филипов, Янъков, Молдованов, Скорчев, Османов.

Черноморец се възползва от това и в рамките на 120 секунди успя да възстанови равенството с два бързи гола. Първо Диян Христов засече на празната врата след грешка на Скорчев, а в ответната атака отново той прониза стража на "черно-белите" за 2:2.

Шаби Османов можеше да донесе победата на пловдивчани в края, но ударът му с глава бе спасен от ратаря на Черноморец.

Черноморец - Локомотив 2:2
0:1 Карагарен 8
0:2 Камбуров 69
1:2 Христов 81
2:2 Христов 83

Черноморец: Георгиев, Димитров, Атанасов, Пехливанов, Цонков, Петров, Димов (Хаматов), Даскалов, Христов, Димитров, Калвонски

Локомотив: Господинов, Илиев, Дишлиев, Горданов, Дяков, Траянов, Сандански, Карагарен, де Врийзе, Камбуров, Ласиман (Скорчев, Костадинов, Якимов, Филипов, Янъков, Молдованов, Скорчев, Османов)