Халими: На 99% ще заиграя в Гърция

2519

Разтрогналият на Арбитража вчера с Локо Илами Халими сподели пред Топспорт, че не е изработил бившите си работодатели. Мотивът на македонеца бе, че прекратява състезателната си кариера. В същото време Халими си реди трансфер в Азербайджан, а освен това е желан и от Шкендия.

"Оставих много приятели в Локо (Пд). Рано или късно пътищата ни трябваше да се разделят. Съжалявам, че така се получи, но искам да изкажа благодарности на пловдивчани за всичко", сподели Халими.

Македонецът сподели, че най-малко вероятно е да заиграе в Азербайджан или Шкендия. "На преден план е офертата от Гърция. На 99% ще заиграя в гръцкото първенство. Надявам се да се разбера с тях, но за момента не мога да ви кажа кой от отбора", каза още Халими.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!