Локо с класика като гост на Видима

15:54 / 01.12.2007
9380
Локомотив продължи успешната си серия във вътрешното първенство след класическа победа като гост на Видима Раковски. Първият си хеттрик за новото първенство записа голмайсторът на „смърфовете" Мартин Камбуров. „Черно-белите" държаха инициативата през цялото време и заслужено стигнаха до трите точки.

Срещата започна с двуостра игра и атаки към двете врати. Така се стигна до 17-та минута, когато Йошев бе повален в наказателното поле на домакините и главният съдия Ангел Ангелов отсъди дузпа. Камбуров застана зад топката и бе безпогрешен, давайки преднина от един гол за своя отбор.

В 36-та минута отново „черно-белите" организираха много добра атака, Сакалев изстреля силно топката, но вратарят на домакините успя да парира удара. Топката обаче попадна в Камбуров, който безпроблемно реализира за 0:2.

Малко след почивката Стойко Сакалиев и Камбуров повториха упражнението. Бургазлията изстреля силно коженото кълбо по посока вратата на домакините, докато за Камбуров остана по-лесното - да вкара отново избитата от Иванов топка, оформяйки своя хеттрик и крайното 0:3 в полза на Локомотив.