Феновете на Локо разпъват знамена и плакати на "Герена"

5318

Привържениците на Локомотив Пд ще подкрепят дори и задочно своите любимци в утрешния мач срещу Левски на стадион „Георги Аспарухов". Срещата е при закрити врата, но въпреки това "черно-белите" ултраси ще получат възможност да разпънат своите знамена и транспаранти в сектора за гости.

Отборът заминава тази вечер за София, като ще отседне в хотел близо до „Герена". Почти сигурно титуляр с черно-бялата фланелка ще започне Стойко Сакалиев, който вече е картотекиран. Днес собственикът на Локомотив Левент Назифоглу се срещна с кмета на града д-р Иван Чомаков, но заяви, че не са коментирали въпроса за концесията на стадион „Локомотив", тъй като Чомаков ще е кмет само още два месеца. Информацията е на Gong.bg


Още по темата: Левски - Локомотив
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).