Задържаха мнима врачка измамила жена с над 450 лв.

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:09 / 17.01.2006
1159
32-годишна жена бе заподозряна в измама при разваляне на черна магия в Карлово. През юли миналата година две непознати жени чрез врачуване отнели от 60-годишна жена златни накити и пари на обща стойност 450 лева.

Тогава около 10:30 часа в дома на жената пристигнали две непознати и поискали чаша вода. Заговорили се и едната от неканените гостенки казала, че над къщата тегне черна магия. За да я развалят, жените поискали всичките пари и златни накити, които пенсионерката имала в дома си. Доверчивата домакиня изпълнила желанието им. Парите и златото врачките завързали в кърпа, казали й да отвори вързопчето след час и си тръгнали. Не след дълго жената разбрала, че е измамена.

Служителите от РПУ-Карлово са установили, че една от двете врачки е М.К./ 32 г./ от град Криводол.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Отрязаха с флекс оградата по пътя Рудозем-Ксанти, а след това пре...
Мъж от Асеновград получи две години затвор за кражба на моркови и...
Днес в Карлово избират Царица на розата
Затварят пътя Михалково-Кричим
Инцидент край Пловдив
Затварят пътя Девин – Михалково – Кричим


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).