Нов разпит по делото "Белнейски"

2661

До края на месеца пазарджишката учителка Калина Янева ще бъде призована за разпит в Националната следствена служба, съобщи окръжният прокурор на Пазарджик Димитрия Ганчева. Точната дата ще бъде определена от следователя Веселин Мартински.

През миналата седмица Калина Янева сензационно обяви, че е видяла убийците на сестрите Белнейски малко преди убийството, което е станало в къща на улица "Граф Игнатиев" 24.

Янева разказа, че е видяла как двете момичета са оказали съпротива при опита да бъдат вкарани в къща на ул. "Граф Игнатиев" в Пазарджик. Янева поясни, че това се е случило на 28 януари 2006-та година. По думите й единият от мъжете е държал силно китката на Росица.

Единственият обвиняем в двойното престъпление, Лазар Колев продължава гладната си стачка с искане делото незабавно да влезе в съда.



Източник: news.bg
Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Емил Кабаиванов: Увеличаваме цените на извънредния труд и нощните...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).