Инфаркт покоси кмета на Ракитово зад волана

2384

Пътно-транспортно произшествие е възникнало вчера около 14.30 часа, след като шофьор, по-късно идентифициран като кмета на Ракитово Ангел Говедарски, получил масивен инфаркт.
59-годишният Говедарски управлявал джипа си "Мицубиши Паджеро". В близост до кръстовище мъжът загубил управлението над возилото, то навлязло в лентата за насрещно движение и се качило на тротоара. Там автомобилът блъснал 26-годишната И.Ч. от белишкото село Бабяк. В резултат на удара младата жена е с фрактура на долната челюст. Тя е настанена за лечение в МБАЛ-Велинград. Пристигналият екип на "Спешна помощ" констатирал смъртта на водача. Тялото е транспортирано в "Съдебна медицина"-Пазарджик за аутопсия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Емил Кабаиванов: Увеличаваме цените на извънредния труд и нощните...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).