Читател: Такава градушка не бях виждал! Чупеше керемиди!

6738
1

Здравейте, Plovdiv24.bg! Вчера успях да заснема (с телефона си) от терасата на къщата, която строим в Пазарджик, невиждано от мен нещо досега! Градушката трошеше керемидите на старата къща в близост... Предварително се извинявам за малко нецензурните думички, но такова нещо не бях виждал... Това написа на редакционната поща на сайта наш читател.
Най-голямо количество валежи до 20.00 часа вчера е отчетено в Пазарджик и Бургас - 32л/кв.м. След това се нареждат връх Ботев с 22 л/кв.м. и Карнобат с 20л/кв.м. 
В Шумен и Велико Търново количеството на падналите валежи е 17 л/кв.м., в София - 14л/кв. м., а на останалите места в страната валежите са били около и под 10 л/кв.м. 
Най-топло вчера е било в Гоце Делчев, където температурите са достигнали 30 градуса и не са регистрирани валежи. 27 са били градусите в Карнобат, Силистра и Русе.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица
Васко Кръпката кани на 15 км от Пловдив: Хубаво нещо предстои на ...
Първа копка край Пловдив: КЦМ 2000 строи уникално съоръжение


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).