"Жителка" на Сливенския затвор се примоли на президента да й опрости глоба

4918

Пловдивчанка, излежаваща присъда в Сливенския затвор поиска президентът да й опрости глоба, местният парламент ще даде отрицателно становище по казуса, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Става дума за сумата от 5 935 лева, които са й наложени като наказание заедно с решението на Окръжния съд, а именно - К.М. е осъдена за тежко умишлено престъпление, свързано с разпространение на марихуана.

От администрацията на държавния глава вече са препратили молбата на 50-годишната жена към съответните институции в града под тепетата. За връщане на преписката до президента е необходимо и Общинският съвет на Пловдив да изрази мотивираното си мнение по искането за опрощаване. А то в случая ще е "Не", става ясно от документацията от сесията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Мащабен безплатен концерт на Античния театър в Пловдив за "250 го...
Над 30 майстори-занаятчии се включват в "Седмицата на традиционни...
Китайски гигант за електрически автомобили открива център в Пловд...
Една от най-старите синагоги извън Израел се е намирала в Пловдив...
Сигнал: И с Tesla можеш да си жив селянин с капацитет на семкаджи...
Двама са обвинени за длъжностно присвояване на много пари от Плов...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).