Ще чакълират гаражите в ЖР “Тракия”

1203

Площадките под временните гаражи в ЖР “Тракия” ще бъдат настелени с чакъл, за да не газят собствениците им в кал, съобщи кметът на района Славчо Атанасов.

Всеки месец собствениците плащат по 21 лева наем, а събраните до сега суми отиваха за реконструкция на пътната инфраструктура. След консултации с юристи кметът е решил, че подходите към гаражите ще бъдат актувани като временни улици и така средствата от наеми ще могат да бъдат използвани за чакълирането на пътищата до гаражите. През април ще бъде обявен конкурс за избор на изпълнител, каза Славчо Атанасов. Информацията е на Дарик радио.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).