Само два дни остават на фирмите да декларират печалба за 2008 г.

839

217 фирми и 42 физически лица подадоха годишните си данъчни декларации през работния за офисите на НАП в Пловдив уикенд. Пред гишетата се отчетоха и 62-ма работодатели, които подадоха справки за изплатени хонорари. През уикенда по най-удобния за клиентите начин - с електронен подпис, са подадени 819 декларации по чл. 92 на Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО).

Напомняме, че остават два работни дни до изтичане на крайния срок - 31 март, в който юридическите лица, които извършват стопанска дейност, са задължени да подадат данъчна декларация и Годишен финансов отчет и приложенията му. Опростена данъчна декларация - образец 1010а, подават и юридически лица, които през 2008 г. не са осъществили стопанска дейност и не дължат данък.

 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млад мъж е в критично състояние след катастрофа в Пловдив, предиз...
Френско издание: Пловдив е "чудото", което спира изтичането на мо...
Парковете на Пловдив се превръщат в пространства за спорт, култур...
Полицаи спряха градски автобус с пътници в Пловдив
Пловдив празнува Деня на светите братя Кирил и Методий
Безплатни прегледи в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).