Пловдивчанин нарече полицията и прокуратурата "Престъпна организирана група"

6545

Мъж сам протестира днес пред сградата на ОД на МВР в Пловдив, а преди това е бил и пред прокуратурата, забеляза репортер на Plovdiv24.bg.

Той коментира, че не харесвал протестите в Пловдив и затова след малко отивал в София. Също така твърди, че преди време срещу него е имало няколко опита за покушение, които са останали скрити от службите. Протестиращият бил осъден за дребно хулиганство, според него с фалшиви свидетели. Като цяло не очаквал нищо да се случи, искал само да изрази гражданска позиция.

По информация на Plovdiv24.bg, мъжът не е бил приет и изслушан от бившия директор на полицията комисар Атанас Илков, тъй като искал да му сподели за неволите си и че никой не обръщал внимание на жалбите, които подал в две районни.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Ортопед от Пловдив: Пациентите се изправят на крака още на втория...
"Малката песен в големия Бродуей" събира едни от най-ярките имена...
Мащабен безплатен концерт на Античния театър в Пловдив за "250 го...
Над 30 майстори-занаятчии се включват в "Седмицата на традиционни...
Китайски гигант за електрически автомобили открива център в Пловд...
Една от най-старите синагоги извън Израел се е намирала в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).