Паяците безпощадни към колите, спрели по "Васил Априлов"

2910

Всичките пет паяка на "Общинска охрана" от днес мобилизирано насочват вниманието си към спрелите и паркирали автомобили по "Васил Априлов". Отпреди два дни е забраната дори за кратко спиране по една от най-натоварените с движение улици. Обстановката допълнително се усложни от пренасочения там поток след затварянето на бул. "Руски" заради подмяна на водопровода. Вече са поставени съответните забранителни и предупредителни пътни знаци.

От 1 март се прекратяват и сключените от общината наемни договори за паркоместа. "Няма да допуснем блокиране на движението заради неправомерно спрелите автомобили", обеща шефът на "Общинска охрана" пред репортер на Plovdiv24.bg и увери, че няма да се изплъзнат от контрол и санкции возилата, нарушаващи правилата, и в другите райони на града. 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив празнува Деня на светите братя Кирил и Методий
Безплатни прегледи в Пловдив
Празнично шествие ограничава движението в Пловдив
Пловдивски депутат за Иво Христов: Комунистът си остава чугунена ...
Сигнал: Моля запознайте народа с новата "техника" за чистене на у...
Хулиганска вълна край "Белите брези" в Пловдив повдигна въпроса з...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).