Опашки пред заведенията на Главната, народът огладня!

11495
1

Хиляди пловдивчани и гости на града използваха днешния почивен ден, за да се разходят из хилядолетния град, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Почти всички кафенета и ресторанти в центъра на Пловдив бяха пълни, а пред някои от тях се извиха и опашки от желаещи да ги посетят.

Допълнителна предпоставка за голямото струпване на хора бе и прекрасното, почти пролетно време. Подобна бе ситуацията и в повечето паркове, както и на Гребната база. Стотици имаше и около ледената пързалка на площад "Централен". Прогнозите на синоптиците са, че хубавото време ще продължи още няколко дни.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Незаконен ли е хотел "Визуализа", инвеститорът с официален отгово...
От 68 до 200 дни: Големи строителни компании в битка за ремонта з...
Втори опит: Община Пловдив рестартира поръчката за светофар на оп...
Млад шофьор потегли със свързан пистолет и отнесе колонка за мета...
Улица фантом в Пловдив: Кметът Атанас Кунчев обяви нов срок за ре...
Нови по-строги правила: Само трима на година ще стават почетни гр...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).