Кръгово и спирка на Източната порта

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:34 / 17.09.2013
4618
За 10 нови проекта район "Централен" чака финансиране от община Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това съобщи кметът на района Райна Петрова. В тази връзка тя каза, че проектът за Източната порта предвижда на мястото да има кръгово кръстовище със спирка за автобуси, където ще слизат и туристите на града. 

Друг от проектите е този за площад "Брестовица", който е на стойност 50-60 хиляди лева, каза още тя. 

Стана ясно още, че Петрова ще е безкомпромисна по отношение на строежи в района, където не са осигурени достатъчно подземни паркоместа, както е според нормативната база. 

Виж коментарите (0)

Още по темата (68):
22.11.2024 Две общински предприятия ще пазят от набези Източната порта на Филипопол
19.11.2024 Мая Мартинова за Източната порта на Филипопол: Един от най-значителните археологически комплекси
19.11.2024 След 16 години говорене: Пловдив има нова перла в короната
19.11.2024 В Пловдив официално откриват Източната порта
15.11.2024 Нов диамант в короната на древния Пловдив, откриват го във вторник
23.10.2024 Отвориха за посетители Източната порта, първите поразии са факт
Още новини от Новини от Пловдив:
От утре до 30 юни ограничават движението по АМ "Тракия" в област ...
Още един пазарджиклия стана голям началник в МВР Пловдив
Община Пловдив потвърди прогнозите за събота
И тази пролет хиляди рози разцъфтяха по булевардите в Пловдив
Правителството отпусна пари на Пловдив
Сигнал: Полицайчетата я подминават, че е по-скъпа и не знаят кой ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).