Библиотека "Иван Вазов" ще зарадва читателите с безплатни карти

4262
1

В Деня на народните будители – 1-ви ноември, Народна библиотека "Иван Вазов“ – Пловдив ще издава безплатно читателски карти. Ще бъдат издавани карти както на новите читатели, така и на досегашните потребители на библиотеката, чиито документи са с изтекъл срок.

Ако досегашните читатели имат глоби за закъснение, те няма да отпаднат при подновяването на картата.

За издаване на читателските карти е необходимо да бъде представена лична карта и снимка паспортен формат /по възможност/.

В Детски отдел също ще бъде безплатно записването и преиздаването на картите на 1-ви ноември, като тук деца под 14 години се записват с родител и неговата лична карта.

Читателските карти с най-дълъг срок са едногодишни.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив се превръща в машина на времето 
Работещите в Пловдив взимат с 220 евро под средното за страната и...
Лекарската престъпна схема от Пловдив била от семеен тип
Инцидент: Конски впряг се заби в бус на кръговото кръстовище до П...
Шофьори от Пловдив: Дебелоочие и подигравка!
Сателитни данни ще намаляват риска от бедствия в Пловдивска облас...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).