Съдят Ева Веселинова за близо 500 000 лева

15014

Бившата репортерка на "Господари на ефира" Ева Веселинова е съдена от строителна фирма за 487 000 лв., пише Lupa.bg

Причината за делото, което се води в Софийския районен съд. според ищеца е нагласен репортаж в предаването "Господари на ефира".

Искът е от 2019-та година и е от Строителят Добрев, представен в един от репортажите като некоректен. Веселинова има наложен запор на единственото й установено имущество – дялове във фирма "Ева - Вес" ЕООД, които са на стойност 50 лв.

Все пак блондинката, която преди няколко месеца роди близнаци, си е направила нова фирма, която се занимава с пиар. Не е ясно дали репортажът в предаването е бил нагласен, или фирмата просто се е засегнала от истината и търси малко слава. Това предстои да се изясни в съда.

Ищецът се оплака, че най-вероятно Ева умишлено е прехвърлила всичко на свои близки и няма нищо на свое име. Веселинова не се впечатлява особено от случая, защото се смята за невинна и е убедена, че няма как да я осъдят да плати дори и един лев.

"Тя работеше като репортер. Представена й е информация, отива, снима хората, които се чувстват измамени и предоставя информацията на зрителите. Всеки може да тълкува фактите по свой собствен начин" коментират близки до Ева, които също са част от журналистическата област. 

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).