Даниел Радклиф се оплака: Пропих се заради Хари Потър!

7161

Даниел Радклиф обвини известността на героя си – Хари Потър, че е превърнала момчето-актьор в алкохолик, съобщи в. "Индипендънт"

Актьорът направи това признание в радиопрограмата Актьорът направи това признание в радиопрограмата "Desert Island Discs".

Той каза на водещия Лорън Лавърн: "Много бързо разбрах, че ако пия някъде, дори това е интересно за хората. В края на краищата това не беше просто някакъв пияница, постоянно чувах: "О, вижте, Хари Потър се налива в бара".

Радклиф обясни, че ролята на момче с магически сили е довела до това, че интересът на хората към него е бил голям, но и "малко подигравателен". Според него за мнозина "това е било смешно по дефиниция".

Актьорът сподели, че в резултат на това започнал да "пие повече и да се напива по-често, и че го е правил в продължение на много години".

"Когато идваше края на снимките и след като приключеха ме обземаше паника, просто не знаех какво да правя по-нататък и когато бях трезвен, ми беше неприятно", добави той.

Радклиф, който започнал да пие много от 2010 г., днес благодари на семейството и приятелите си, че са му помогнали през тежките времена. Сподели също, че много пъти се е опитвал да спре да пие, но накрая успял заради помощта на приятелите си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Баница с круши и горгонзола: Рецепта от която на баба ще й скочи ...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури
Данчо Караджов: Най-трудният момент за "Сигнал" бе, когато комуни...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).