Заловиха мигранти след преследване в Бургас

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:45 / 05.11.2021
2355
Полицията в Бургас залови група мигранти тази нощ. Лек автомобил с благоевградска регистрация не спрял на полицейски сигнал за проверка и започнало преследване.

Колата е блокирана от полиция и жандармерия в края на надлеза на ул. "Индустриална" в посока центъра на морския град малко преди полунощ.

Органите на реда открили в автомобила малка група нелегални мигранти. По непотвърдена информация около петима души. Шофьорът е задържан, а номерата на колата са свалени, съобщи БНТ.

Цяла нощ имаше засилено полицейско присъствие по главните улици на града. Униформените спираха за проверка автомобили със затъмнени стъкла.

Виж коментарите (0)

Още по темата (911):
22.01.2025 Франция издаде нова заповед за арест на Башар Асад
02.01.2025 Башар Асад е бил отровен при опит за убийство в Москва?
24.12.2024 Сирия е обхваната от протести заради изгарянето на коледна елха
23.12.2024 "Роза в пустинята" или "Първата дама на ада": Съпругата на Башар Асад е обвинена, че иска развод
16.12.2024 Проф. Владимир Чуков за Сирия: Големият костелив орех са кюрдите
11.12.2024 Вътрешният министър: Над 20 сирийски бежанци искат да се върнат в Сирия
Още новини от Национални новини:
Празник е! Според поверията е много важно какво е времето днес
Божидар Божанов: Това, което направи президентът, го тълкувам кат...
Финансист: Ще започне да се вижда съвсем ясно как разходите много...
Евродепутат: Действията на президента Радев нямат отражение нито ...
Възрастен българин май ще постави рекорд за брой години като голя...
Съборът на БЛС: Не може да се очаква европейско здравеопазване с ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).