За Задушница пускат повече автобуси до траурните паркове в Пловдив  

1887

За осигуряване на нормалното транспортно обслужване на гражданите по време на Черешова задушница утре Община Пловдив пуска допълнителни автобуси по градските линии, които отиват до траурните паркове в града.

От ОП "Организация и контрол на транспорта“ съобщават, че автобусите по линии №7, 11, 25, 27, 36, 37, 66 и 93 ще работят с делнично разписание, като №27 ще изпълнява празничния си маршрут до траурен парк "Север“. В интервала от 07:00 до 18:00 часа автобусите по линия №25 ще се движат по променен маршрут също с отиване до Рогошките гробища.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Иван Демерджиев: Сигналът на Пеевски срещу мен е медал за МВР
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).