Тежка катастрофа взе две жертви

7520

Тежка катастрофа на пътя Русе - Силистра взе две жертви - мъж и жена. Самоличността им все още се изяснява.

Инцидентът е станал около 15,00 часа на прав участък между Сандрово и Сливо поле. Лек автомобил се е движил в посока от Русе към Сливо поле, когато е излязъл от пътя и се е блъснал в дърво. 

По неофициална информация до катастрофата се е стигнало след изпреварване от колата, като при прибиране в лентата си водачът е изгубил управление и е последвал фаталният удар. 

На място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. Тъй като автомобилът е смачкан до неузнаваемост, огнеборците ще трябва да го разрежат, за да извадят жертвите, съобщи btv.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Иван Демерджиев: Сигналът на Пеевски срещу мен е медал за МВР
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).