Що за забавление? Момиченца атакуваха автомобили със спрейове!

5630
3

Две момиченца напръскаха регистрационен номер със спрей и "украсиха" с драсканиците си фасадата на блок в бургаския ж.к. "Лазур". Записи с вандалския акт сподели потребител в социалните мрежи, който призовава за разкриване самоличността на двете девойки, видя Burgas24.bg.

"Здравейте група, дали имам шанс някой случайно на разпознае девойките които снощи изрисуваха задният ми номер на колата със спрей и фасада на блока? Става въпрос за Лазур", гласи публикацията.

Изпращайте ни вашите читателски сигнали на novini@burgas24.bg, на телефони 0886 49 49 24, 0700 450 24 или на фейсбук страницата ни. Сигнализирайте ни за всичко, което ви е направило впечатление в нашия град и считате, че трябва да бъде отразено!



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...
Колко струва почивката в най-близкия и обичан гръцки остров от бъ...
Вонящ октопод: Илиана Раева призова правителството към масови сък...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).