ПП няма да преговаря с Борисов, Пеевски, Трифонов и Костадинов

2334
1

"Продължаваме промяната“ категорично няма да преговаря с политиците Бойко Борисов, Делян Пеевски, Слави Трифонов и Костадин Костадинов. Това става ясно от писмения транскрипт на изявлението на премиера в оставка Кирил Петков.

"Единственото по-опасно за държавата от избори в този момент е задкулисието да продължава да бъде в управлението чрез подставени лица“, посочва още Петков.

В изявлението пише още, че ПП няма да преговаря с депутати, които не са свободни да вземат самостоятелни решения без предварителното съгласие на гореописаните лица "или техни господари“.

За преговорите ще бъде излъчен екип от партията, който ще бъде ръководен от Кирил Петков. Той ще преговаря с всеки народен представител, който е готов да работи за целите, посочени от ПП като приоритетни.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Движението в тунела на магистрала "Тракия" е парализирано
Спад на цените на цели 26%: Ето кои храни поевтиняват и кога ще г...
Емблематично българско градче е преобразено
Шофьорът, арестуван с 32-ма мигранти край Бургас, е висшист и е с...
Кошмарът на Източните Родопи, или каква е истината зад легендата ...
Строителен предприемач: Купувачите масово бягат от панелките, еди...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).