Още един депутат от ИТН се отцепи: Срам ме е, че гласувах с ГЕРБ и ДПС

3760
10

Още един депутат от "Има такъв народ" напусна партията на Слави Трифонов. Това е Кирил Симеонов.

"В политиката влязох без да имам родители партийци, без бизнесмени зад мен. Когато се видях със Слави Трифонов той ме попита за какво си тук, за какво се бориш. Аз му казах - тук съм, за да се борим срещу системата, статуквото".

"Вчера гласувахме заедно с тази система и мен ме срам от това нещо. Аз не съм ГЕРБ. Аз не съм ДПС. Когато се прибера вечер, искам да мога да погледна семейството си в очите"

Това обяви от парламентарната трибуна депутатът от ИТН Кирил Симеонов. Изказването му беше бурно аплодирано от депутатите в пленарната зала, а тези от ПП и ДБ дори станаха на крака.

Виж коментарите (10)
Още новини от Национални новини:
Всеки четвърти от държавната администрация е излишен, съкращаване...
Кънчо Стойчев: България никога в цялата си история не е имала так...
Северният плаж в Приморско уби конкуренцията с интересни цени
За броени часове: Невероятна вълна от солидарност зад Океана за п...
Баща на две от пострадалите деца в Слънчев бряг: АТВ-то ги удaри ...
30 години от масовата приватизация: Как боновите книжки се превър...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).