Кирил Петков захапа Борисов

4465

Бойко Борисов днес главно е говорил с Найо – нашия пиар (Найо Тицин - бел. ред.). Аз също говорих с него. Найо ми каза да предам на Борисов да не се притеснява толкова много, че всъщност голяма част от бъдещето на това правителството, ще се случи, когато имаме симетрия и във външните отношения, но и си говорим истината. Това каза съпредседателят на ПП Кирил Петков пред журналисти, предаде репортер на "Фокус".

"Найо ми каза, че министърът на МВР е на ГЕРБ, така че няма смисъл да се правим, че не е. Найо ми каза, че когато си бил вече премиер, спокойно може да си външен министър, защото човекът, който държи най-важните дипломатически отношения в една държава, е премиерът“, обясни Петков в отговор на изявление на Бойко Борисов, че ГЕРБ имат само едно министерство – външно.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Строителен предприемач: Купувачите масово бягат от панелките, еди...
Борисов: Всичко, което е построено в България през последните 20 ...
Огромно задръстване на "Маказа": Шофьори чакат с часове на границ...
1500 евро месечно не привличат достатъчно спасители за Черноморие...
Балкански заплати, швейцарски цени: Храната в България вече е тол...
Производител: Една от големите търговски вериги ме зачеркна, прод...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).