Голяма хубавица се щракна с Бойко Борисов в Бачковския манастир

24378
4

Щом вярващите ни подкрепят, значи сме си свършили добре работата. Това написа Бойко Борисов след посещението си на Кръстова гора днес. След това бившият премиер посети и Бачковския манастир, където имаше много желаещи да се снимат с него. Сред тях че и красива млада дама, която с усмивка на лице позира да лидера на ГЕРБ.

"Ние сме първа политическа сила, ние показваме направеното. Хората знаят какво беше и какво е сега. Из цяла България. Как ще спират "Хемус"? Това е убийство на Северозапада. Нали говореха, че Петков ще доведе над 600 инвеститори. Къде са им кредитите?".

По повод името на кандидат-президента на ГЕРБ, Борисов заяви, че има време, но имат различни варианти.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Движението в тунела на магистрала "Тракия" е парализирано
Спад на цените на цели 26%: Ето кои храни поевтиняват и кога ще г...
Емблематично българско градче е преобразено
Шофьорът, арестуван с 32-ма мигранти край Бургас, е висшист и е с...
Кошмарът на Източните Родопи, или каква е истината зад легендата ...
Строителен предприемач: Купувачите масово бягат от панелките, еди...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).