Георги Първанов ще връчи новите пагони на полк. Йордан Кюмюрджиев

1869

По случай празника на МВР президентът Георги Първанов ще връчи пагоните на офицери от системата на МВР, удостоени с висшето военно звание “генерал-майор”, съобщи пресцентъра на Президентството.
Президентът ще връчи новите пагони на полк. Йордан Кюмюрджиев, директор на РДВР - Пловдив, на полк. Христо Григоров - директор на РДВР - Сливен и на полк. Никола Михайлов - директор на РДВР - Смолян. Церемонията е насрочена за 8:30 ч в Гербовата зала на “Дондуков” 2 в София.
По-късно държавният глава ще присъства на парада по повод празника на МВР, който ще започне в 10.00 ч на площад “Батенберг”.
В 11:00 часа на “Дондуков” 2 президентът ще се срещне с членовете на Централната избирателна комисия, които по традиция официално ще му връчат резултатите от проведените парламентарни избори.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Финансист: Румъния ще добива 100 млрд. куб. газ на метри от бълга...
"Война" за Bangaranga: Звукозаписната компания на DARA с ексклузи...
Гълъб Донев обяви кои сектори няма да бъдат засегнати от съкращен...
Румен Радев с ключови предложения към търговските вериги
Българин показа снимка от Гърция и отсече: Държавата ни е превзет...
Минималната пенсия с нов скок от 1 юли


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).