Двама загинали и много ранени при жестока катастрофа на АМ "Тракия"

3936

Осем души са ранени при тежката катастрофа на автомагистрала "Тракия". Това съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в Пазарджик Мирослав Стоянов . Трима от тях са в много тежко състояние и са настанени в здравно заведение в София. При инцидента на място са загинали двама мъже. 
По първоначална информация два микробуса са били спрели в аварийната лента в посока София в района на 57 км. Вероятно единият от тях е бил аварирал. По неустановени засега причини тир, пътуващ по магистралата, буквално ги е помел. 
Сигналът за инцидента е получен около 02.30 часа през нощта в полицейското управление в Септември. Към мястото на инцидента са отпътували линейки от Пазарджик и София. Продължава изясняването на причините за инцидента.



Източник: Агенция "Фокус"
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Николай Попов след успеха на Дара: Разбирам вече защо Бербатов от...
Проф. Рачев: Сутрин – слънце. Следобед – бум-бум
Бизнесмен препоръчва: Цените на нощувките за "Евровизия" в Българ...
Ваня Григорова: Гълъбите да внимават
Евтим Милошев за "Евровизия" 2027: Подходящо място е и Античният ...
Кампанията по розобера започна под натиск от недостиг на работниц...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).