Днес преди обяд над по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:54 / 09.01.2013
1814
Днес преди обяд над по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево. Започналото от северозапад увеличение на облачността ще обхване западната половина от страната. На отделни места, в Западна България, около и след обяд ще превали слаб сняг. Максималните температури ще са между минус 2° и 3°, в крайните югозападни райони до 5°. Атмосферното налягане след пладне ще започне да се понижава, ставайки по-ниско от средното.

Над планините преди обяд ще бъде предимно слънчево. Около обяд в масивите от Западна и Централна България облачността ще се увеличи и на места ще превали сняг. Вятърът ще отслабне и ще се ориентира от запад. Температурите през деня ще се повишат с 3-5° и максималната на височина 1200 метра ще бъде около минус 6°, на 2000 метра - около минус 12°.

Над Черноморието ще преобладава слънчево време. Вятърът вече ще е слаб от север, северозапад. Максимални температури от около 0° по северното крайбрежие, до 2° по южното. Вълнението на морето ще е слабо. Температурата на морската вода е 6°.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
В Смолян е страшно
Линда, която свири на цигулка на Главната в Пловдив, бе изгонена ...
Ген. Константин Попов: Това е утопия!
20-годишен с диагноза "БМВ" избяга позорно
Тежка катастрофа със загинал в района на Вонеща вода
Въвеждат ограничения за движение и обходни маршрути за камиони и ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).