ЦГМ отговори на мъжа, който сам премахна скобата на автомобила си

3217
3

Мъжът, който сам е премахнал с флекс поставената на автомобила му скоба, го е направил извън автомобила и затова се е наложило да бъде санкциониран, обясниха от Центъра за градска мобилност.

Той твърдеше, че е изпратил SMS, с който да заплати престоя си, но въпреки това е бил глобен.

Направена е и проверката от Център за градска мобилност и е преслушан разговора с екипа, който е обяснил на гражданина къде е грешката му.

Всички етични норми са спазени, казаха от центъра. Оттам съветват, когато изпращаме съобщения за престой върху синя или зелена зона, да го направим, докато сме в автомобила и да не излизаме от него, докато не получим потвърждение, че сме извършили това плащане, предава bTV.

Освен това от Центъра за градска мобилност обясниха, че при подобни случаи ако подадем жалба, понякога дори се е стигало до отмяна на санкцията.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Иван Демерджиев: Сигналът на Пеевски срещу мен е медал за МВР
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).