Борислав Цеков: С некомпетентността си Кирчовците направиха страната ни не за смях, а направо обект на презрително пренебрежение

2395

Министър-председател на държава от НАТО - българският Просто Киро, е приеман във Вашингтон от чиновници от второ и трето ниво и от нито един член на правителството на САЩ. Това написа в личния си Фейсбук профил международният анализатор и експерт по Конституционно право Борислав Цеков.

"Това е ясен знак за отношението към правителството на "промяната" и към неспособността на днешните управляващи да формират ясна и адекватна външна политика в контекста на руската агресия срещу Украйна. С некомпетентността си Кирчовците и цялата управляваща конструкция направиха страната ни даже не за смях, а направо обект на презрително пренебрежение", допълва текста си той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Иван Демерджиев: Сигналът на Пеевски срещу мен е медал за МВР
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).