Блъснаха жена на пътека, пешеходци и шофьори я подминават

6699
2

Инцидент на пешеходна пътека, заснет от охранителна камера, обиколи социалните мрежи. Случаят е от Враца. На кадрите се вижда как кола блъска жена, а преминаващи пешеходци и автомобили не спират да й помогнат.

Записът показва, че завивайки, водачът спира на пешеходната пътека, но секунда след това тръгва и блъска жената. По данни на МВР шофьорът не е употребил алкохол и упойващи вещества. Възрастният мъж обаче също бил транспортиран в болницата заедно с пострадалата, тъй като вдигнал високи стойности на захарта в кръвта, уточняват други източници на NOVA.

Свидетелят на случилото се - Ивайло Иванов, разпространява кадрите в социалните мрежи, възмутен, че преминаващите хора и коли не спират да помогнат. "Човекът слиза, опитва се да й помогне, но други хора подминаха. Липсата на всякаква човечност ме накара да кача видеото", каза Иванов.

Около 15 минути след инцидента на място се оказва и бившият автомобилен инструктор Петко Благоев, който е обучвал шофьори през целия си живот и знае, че в такъв момент е важно да се помогне. Пострадалата била преместена в колата, която я ударила.

Пострадалата е в болница с вече овладян кръвоизлив в мозъка и травма на китката. Животът й е вън от опасност.



Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...
Колко струва почивката в най-близкия и обичан гръцки остров от бъ...
Вонящ октопод: Илиана Раева призова правителството към масови сък...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).