Автобус на градския транспорт заклещи ръката на жена и я влачи 20 метра

5430

75-годишна жена пострада сериозно при инцидент с автобус днес в Хасково. Тя е с извадена става и открита фрактура, съобщиха от полицията.

Пенсионерката слязла от рейса на спирка на ул. "Стара планина". Шофьорът обаче затворил вратите преди жената да е напуснала напълно рейса, при което китката й останала заклещена. Пострадалата била влачена около 20 метра от междувременно тръгналия автобус, уточниха от ОДМВР-Хасково.

Ранената била откарана в "Спешна помощ". Пробата за алкохол на автобусния шофьор е отрицателна. Образувано е досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...
Колко струва почивката в най-близкия и обичан гръцки остров от бъ...
Вонящ октопод: Илиана Раева призова правителството към масови сък...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).