Арест на автомагистрала "Тракия"

3159

Задържан е водач, превозвал чужденци без документи за самоличност, съобщават от МВР. Това е станало към 2 часа през ноща, в района на 42 км на автомагистрала "Тракия“ в посока Сoфия, автопатрул спрял за проверка лек автомобил "Форд Галакси“. В задната част на колата униформените установили 13 чужденци от мъжки пол без лични карти, представящи се за сирийци.

Групата е отведена в РУ-Ихтиман за установяване на самоличност. Водачът от Харманли е задържан с полицейска заповед за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление. Действията по разследването продължават под наблюдението на прокуратурата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...
Колко струва почивката в най-близкия и обичан гръцки остров от бъ...
Вонящ октопод: Илиана Раева призова правителството към масови сък...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).