600 000 долара са нужни, за да живее малката Рали от Варна!

2678

600 000 долара са нужни, за да живее малката Рали от Варна, за която Varna24.bg неотдавна информира. Ето какво споделя майката на момиченцето Изабела Николаева в групата "Приятели на Рали":

"Това на снимката е моята дъщеричка Рали и нейният мито коктейл за закуска и за обяд. В други комбинации, и с малко допълнения, има прием със следобедната закуска, вечерята и късно вечер преди лягане. Рали приема добавките разтворени в храната си, а те са ужасно горчиви, кисели и люти. Но мито коктейлът за нея е жизненоважен като въздуха.

Това е единственото средство за забавяне на прогреса на заболяването. Единственото, с което можем да ѝ спечелим още малко време, за да дочака разработването на лек.

Помогнете ни по-скоро да съберем необходимите 600 хиляди долара и да съхраним живота на Рали!"

Както медията ни съобщи, преди 3 години Рали бе диагностицирана със синдром на Лий – тежко генетично заболяване, водещо до прогнози за много кратък живот. От тогава Рали живее в изолация, тъй като всяко разболяване води до регрес и би могло да бъде фатално. Засега тя успява да надскочи мрачните прогнози благодарение на повече от 20 витамина, ензима и антиоксиданта, които приема с храната, а чрез непрекъсната рехабилитация дори успява да бележи прогрес.

Но ефектът от медикаментите и рехабилитациите е много ограничен и краткосрочен. Поради това откриването на истински лек за болестта е изключително необходим, за да може Рали да живее.

Усилията на родителите са съсредоточени в това да осигурят финансиране от 600 000 долара за предклиничните проучвания на лекарите, които споделят тяхната страст и неумолимо желание да се преборят с тази опустошителна болест.

Дарете и споделете с приятели: http://friendsofrali.eu/help/

Ако не желаете да използвате дебитна/кредитна карта, можете да направите дарение към разплащателна сметка на името на майката на Рали,  призовават родителите й.

Всички средства, които постъпват в тази сметка ще бъдат преведени на The Rare Village Foundation от ваше име.

Банка ДСК

IBAN BG16STSA93000028370556

Титуляр: Изабел Атанасова Николаева

Благодарим ви!

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...
Oбмислят прогресивни данъци за собствениците на повече от едно жи...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).