Спортните новини: Днес (0) | Вчера (28)
ТЕМА: ВК Марица, сезон 2022/2023

Абсолютният хегемон в родния женски волейбол през последните 9 години - Марица (Пловдив), показа днес в Община Пловдив спечелените през сезона две купи - шампионската от НВЛ и Купата на България, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Жълто-сините бяха посрещнати от кмета Здравко Димитров, който ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 98
11:32 ч., 19.04.2023 г.
Абсолютният хегемон в родния женски волейбол през последните 9 години - Марица (Пловдив), ще покаже в Община Пловдив спечелените този сезон две ... цялата новина

16:31 ч., 18.04.2023 г.
Женският волейболен клуб на Марица (Пловдив) спечели седмия си златен дубъл в клубната история, след като през този сезон триумфира с Национална... цялата новина

18:56 ч., 09.04.2023 г.
Марица (Пловдив) стана за девети пореден път шампион на България за жени по волейбол. Маричанки надиграха ЦСКА (София) с 3:0 (25:18, 25:17, 25:1... цялата новина

08:46 ч., 07.04.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) започнаха по феноменален начин защитата на трофея от миналия сезон. Маричанки победиха с ЦСКА (София) с 3:0 (25:... цялата новина

11:30 ч., 04.04.2023 г.
Ръководството на Марица (Пловдив) направи жест към феновете и пуска свободен вход за финала срещу ЦСКА (София), който ще определи новия шампион ... цялата новина

08:45 ч., 31.03.2023 г.
Марица (Пловдив) се справи категорично при гостуването си на Славия (София) с 3:0 (25:13, 25:15, 25:12) гейма и по този начин се класира за 9-и ... цялата новина

09:05 ч., 27.03.2023 г.
Марица (Пловдив) стартира с победа полуфиналните сблъсъци със Славия (София) в Национална волейболна лига Демакс. Маричанки победиха с 3:1 (25:2... цялата новина

16:14 ч., 24.03.2023 г.
Страхотна новина долетя за волейболен клуб Марица (Пловдив). Семейството на шампионките се сдоби с нов член.

Волейболистката на марич... цялата новина

13:59 ч., 23.03.2023 г.
Вече са ясни точните дни и часове за полуфиналния плейоф от женското волейболно първенство между шампионките от Марица (Пловдив) и Славия (София... цялата новина

20:36 ч., 17.03.2023 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) се класира за полуфиналните в Национална волейболна лига Демакс. Момичетата на Борислав Крачан... цялата новина

09:01 ч., 16.03.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) започнаха с победа плейофите в първенството. Момичетата на Борислав Крачанов победиха Марица 2022 (Пловдив) с 3:... цялата новина

21:12 ч., 02.03.2023 г.
Волейболният шампион при жените Марица Пловдив спечели редовния сезон в първенството, след като се наложи с 3:1 гейма срещу състава на Левски в ... цялата новина

09:47 ч., 02.03.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) ще приемат днес Левски (София) в мач от 13-ия кръг в Национална волейболна лига Демакс. Мачът ще се играе от 18:... цялата новина

10:48 ч., 24.02.2023 г.
Марица (Пловдив) ще е домакин на ДКС Варна (Варна) в двубой от 12-ия кръг в Национална волейболна лига Демакс. Двубоят ще се играе днес (24 февр... цялата новина

10:44 ч., 18.02.2023 г.
Марица (Пловдив) победи като гост Казанлък Волей (Казанлък) с 3:0 (25:11, 25:13, 26:24) гейма в двубой от 11-ия кръг в Национална волейболна лиг... цялата новина

11:15 ч., 11.02.2023 г.
Марица (Пловдив) победи Славия (София) с 3:0 (25:13, 25:14, 25:23) гейма в двубой от 10-ия кръг в Национална волейболна лига Демакс. Мачът се иг... цялата новина

09:40 ч., 10.02.2023 г.
Марица (Пловдив) приема днес Славия (София) в двубой от 10-ия кръг в Национална волейболна лига Демакс. Срещата започва от 18:30 часа и ще се иг... цялата новина

10:06 ч., 09.02.2023 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов направи обстоен коментар след ... цялата новина

09:09 ч., 09.02.2023 г.
Волейболните шампионки на България Марица (Пловдив) бяха много близо от това да вземат първия си гейм в груповата фаза на Шампионската лига за т... цялата новина

09:10 ч., 08.02.2023 г.
Волейболните шампионки от Марица (Пловдив) гостуват в Шампионска лига днес на румънския КСМ Търговище (Търговище). Двубоят е последен в груповат... цялата новина

09:37 ч., 07.02.2023 г.
Женският волейболен отбор на Марица (Пловдив) замина за румънския град Търговище за последния си мач от груповата фаза на Шампионската лига. Съп... цялата новина

09:00 ч., 06.02.2023 г.
Невероятната победна серия на Марица (Пловдив) в Националната волейболна лига, която продължи повече от седем години, приключи след 145 поредни ... цялата новина

22:09 ч., 04.02.2023 г.
Марица (Пловдив) загуби първи мач във волейболния ни елит от ноември 2015 година. Маричанки отстъпиха срещу ЦСКА (София) с 2:3 (24:26, 26:24, 25... цялата новина

08:36 ч., 02.02.2023 г.
Българският първенец Марица (Пловдив) загуби домакинството си на полския шампион Група Азоти Хемик (Полице) с 0:3 гейма (20:25, 9:25, 20:25). Дв... цялата новина

10:57 ч., 01.02.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) ще изиграят последното си домакинство в груповата фаза на Шампионската лига за този сезон. Маричанки приемат пър... цялата новина

15:51 ч., 31.01.2023 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов даде своя коментар за предстоящия двубой срещу полския Азоти Хемик в Шампионската лига. Жълто-си... цялата новина

09:33 ч., 30.01.2023 г.
Съперникът на Марица (Пловдив) в Шампионската лига полския шампион Група Азоти Хемик (Полице) притежава две волейболистки в топ 100 на света, сп... цялата новина

11:37 ч., 28.01.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) започнаха втория полусезон в Национална волейболна лига Демакс с бърза победа над своя втори отбор. Жълто-сините... цялата новина

09:34 ч., 27.01.2023 г.
Марица (Пловдив) започва втория полусезон в Демакс лига. Шампионките са домакин на Марица 2022 (Пловдив) в мач от 8-ия кръг в първенството. Двуб... цялата новина

16:19 ч., 26.01.2023 г.
Волейболните шампионки от Марица (Пловдив) дадоха пресконференция преди началото на втория полусезон и спечелването на осмата Купа на България. ... цялата новина

13:06 ч., 26.01.2023 г.
Бояна Андреева е най-новото попълнение на Марица (Пловдив). Опитната волейболистка ще помогне в мачовете в Шампионска лига и битката за 9-а поре... цялата новина

14:06 ч., 24.01.2023 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) ще домакинстват през втория полусезон в мачовете си от женския волейболен елит – редовен сезон и плейофи, в зала... цялата новина

13:37 ч., 23.01.2023 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов направи обширно изявление, след като ... цялата новина

19:39 ч., 22.01.2023 г.
Марица (Пловдив) спечели 8-ата си Купа България! Това стана след успех над ЦСКА София във финала с 3:0 (25:16, 25:20, 25:17) гейма. Двубоят за т... цялата новина

11:14 ч., 19.01.2023 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов говори след ... цялата новина

23:30 ч., 18.01.2023 г.
Волейболните шампионки на България Марица (Пловдив) загубиха с 0:3 (14:25, 16:25, 5:25) гейма четвъртата си среща от груповата фаза на Шампионск... цялата новина

12:39 ч., 18.01.2023 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов коментира подробно ситуацията в отбора преди четвъртия мач от Шампионската лига. Жълто-сините из... цялата новина

15:42 ч., 17.01.2023 г.
Женският волейболен отбор на Марица (Пловдив) замина за турския мегаполис Истанбул за четвъртия си мач от груповата фаза на Шампионската лига ср... цялата новина

08:46 ч., 12.01.2023 г.
Марица (Пловдив) загуби третия си мач от груповата фаза на Шампионската лига срещу румънския КСМ Търговище (Търговище) с 0:3 (14:25, 15:25, 19:2... цялата новина

15:48 ч., 09.01.2023 г.
Волейболните шампионки от Марица (Пловдив) дадоха пресконференция в The Emporium Plovdiv преди втория си домакински мач в Шампионска лига за тоз... цялата новина

16:56 ч., 05.01.2023 г.
Билетите за второто домакинство на Марица (Пловдив) в груповата фаза на женската волейболна Шампионска лига за този сезон вече са в продажба. Жъ... цялата новина

14:46 ч., 03.01.2023 г.
Марица (Пловдив) научи съперника си в полуфиналите в турнира за Купата на България по волейбол. Маричанки ще играят срещу Славия (София), а в др... цялата новина

11:47 ч., 21.12.2022 г.
Най-успешният български футболист Христо Стоичков отново ... цялата новина

21:54 ч., 20.12.2022 г.
Шампионът на България Марица (Пловдив) се бори срещу третият най-добър отбор в света на женския волейбол – Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул). Пло... цялата новина

18:38 ч., 19.12.2022 г.
Марица (Пловдив) демонстрира оптимизъм преди първия си домакински мач в Шампионска лига за този сезон, предаде репортер на Plovdiv24.bg<... цялата новина

15:17 ч., 19.12.2022 г.
Турският гранд Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) спечели бронзовите медали на Световното клубно първенство, което се провежда в Анталия. Туркинит... цялата новина

12:01 ч., 16.12.2022 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) гостуваха на една от най-големите свои фенки - Пламена Динчева, и я поканиха официално да присъства на първия до... цялата новина

15:40 ч., 14.12.2022 г.
Носителят на Купа България Марица (Пловдив) започва защитата на трофея с двубой срещу своя втори отбор - Марица 2022 (Пловдив). Мачът от четвърт... цялата новина

15:13 ч., 13.12.2022 г.
Билетите за първото домакинство на Марица (Пловдив) в груповата фаза на Шампионска лига за този сезон вече са в продажба. Шампионките на Българи... цялата новина

12:09 ч., 12.12.2022 г.
Марица (Пловдив) завърши без загуба и загубен гейм първия полусезон в Национална волейболна лига Демакс. Маричанки победиха като гост с 3:0 (25:... цялата новина

08:27 ч., 08.12.2022 г.
Българският шампион Марица (Пловдив) загуби с 0:3 (18:25, 23:25, 11:25) гейма първия си мач в групите на Шампионската лига срещу първенеца на По... цялата новина

10:06 ч., 07.12.2022 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов даде интервю пред клрубния сайт преди първия мач в групите на Шампионската лига за този с... цялата новина

08:53 ч., 18.11.2022 г.
Женският волейболен шампион Марица (Пловдив) постигна четвърта поредна победа. Жълто-сините надиграха Казанлък Волей (Казанлък) с 3:0 (27:25, 25... цялата новина

14:06 ч., 17.11.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) приема Казанлък Волей (Казанлък) в мач от четвъртия кръг в Национална волейболна лига Д... цялата новина

11:30 ч., 03.11.2022 г.
Новото попълнение на волейболния шампион Марица (Пловдив) Мария Кривошийска даде интервю пред клубния сайт.

"Чувствам се доста добре ... цялата новина

12:30 ч., 02.11.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) приема ЦСКА (София) в повторение на финала от миналата година в Национална волейболна л... цялата новина

10:44 ч., 29.10.2022 г.
Женският волейболен шампион Марица (Пловдив) стартира ударно новия сезон в Национална волейболна лига. Жълто-сините спечелиха с 3:0 (25:15, 25:1... цялата новина

12:45 ч., 28.10.2022 г.
Най-успешният български футболист Христо Стоичков отправи послание към волейболния шампион на България - Марица (Пловдив). За втори пореден сезо... цялата новина

13:18 ч., 27.10.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) започва утре новия сезон в Национална волейболна лига Демакс с мач срещу новака Марица ... цялата новина

08:46 ч., 27.10.2022 г.
Отборът на Марица (Пловдив) даде пресконференция преди началото на новия сезон 2022-2023. Маричанки преследват девета поредна титла през тази ка... цялата новина

09:24 ч., 24.10.2022 г.
Марица (Пловдив) започва новия сезон в Национална волейболна лига Демакс на 28 октомври, петък, от 17:30 б.в. в зала Сила с мач срещу Марица 202... цялата новина

11:54 ч., 21.10.2022 г.
Женският волейболен шампион на България на Марица (Пловдив) завърши контролите по време на предсезонната подготовка с мач срещу вицешампиона на ... цялата новина

10:25 ч., 20.10.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) загуби първата контрола в Сърбия. Жълто-сините играха срещу сръбския ТЕНТ (Обреновац), ... цялата новина

09:36 ч., 18.10.2022 г.
Женският волейболен отбор Марица (Пловдив) и през този сезон ще домакинства в залите "Сила" и "Колодрума", обявиха от клуба.

Маричанк... цялата новина

10:35 ч., 17.10.2022 г.
Марица (Пловдив) записа победа във втората контрола срещу гръцкия Арис (Солун). Спарингът се игра в зала "Анестис Петалидис" в Солун. Шампионкит... цялата новина

13:44 ч., 14.10.2022 г.
Вече е ясна пълната програма на българския волейболен шампион при жените Марица (Пловдив) за групите за сезон 2022-2023 в Шампионска лига. Жълто... цялата новина

14:53 ч., 13.10.2022 г.
Марица (Пловдив) ще изиграе две контроли през тази седмица. Шампионките ще пътуват до гръцкия град Солун за спаринги с местния клуб Арис.
<... цялата новина

10:14 ч., 05.10.2022 г.
Марица (Пловдив) стартира контролите в Истанбул с нов петгеймов двубой. Българският шампион загуби с 2:3 (19:25, 25:22, 23:25, 27:25, 11:15) гей... цялата новина

08:38 ч., 04.10.2022 г.
Марица (Пловдив) ще играе и през тази седмица три поредни контроли. Тимът ще бъде в турския мегаполис Истанбул от днес до 6 октомври. Миналата с... цялата новина

11:59 ч., 30.09.2022 г.
Марица (Пловдив) записа първа победа на мемориалния турнир "Йоан Константинеску" в румънския град Крайова. Във втория си мач от турнира маричанк... цялата новина

08:57 ч., 29.09.2022 г.
Марица (Пловдив) започна мемориалния турнир "Йоан Константинеску" в румънския град Крайова. Първият мач на шампионките завърши при 2:3 (23:25, 2... цялата новина

08:57 ч., 28.09.2022 г.
Женският волейболен шампион на България на Марица (Пловдив) започва от днес контролните срещи. Тимът ще участва на мемориалния турнир "Йоан Конс... цялата новина

15:13 ч., 23.09.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) разбра програмата си в груповата фаза на Шампионската лига за новия сезон. Маричанки по... цялата новина

11:41 ч., 19.08.2022 г.
Либерото и капитан на Марица (Пловдив) Ивелина Монова е състезателката с най-дълъг стаж в клуба от настоящите волейболистки. Пловдивчанката даде... цялата новина

13:55 ч., 18.08.2022 г.
Треньорът на ВК Марица (Пловдив) Борислав Крачанов започва втория си сезон начело на шампионките. През миналия сезон той беше най-младият настав... цялата новина

11:00 ч., 18.08.2022 г.
Двама нови треньори ще бъдат в щаба на женския отбор на Марица (Пловдив) през новия сезон. Кристиян Илиев ще е новият помощник-треньор на клуба,... цялата новина

10:00 ч., 12.08.2022 г.
Марица (Пловдив) запазва за новия сезон една от най-големите си легенди – капитанът и либеро на тима Ивелина Монова. Тя ще помогне в битките в Ш... цялата новина

11:20 ч., 09.08.2022 г.
Семейството на волейболен клуб Марица (Пловдив) се сдоби с нов член. Президентът на "жълто-сините" Илия Динков стана за втори път дядо, а на бял... цялата новина

12:01 ч., 08.08.2022 г.
Марица (Пловдив) ще разчита на посрещачката Елена Коларова за сезон 2022-2023. Тя ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България.... цялата новина

11:33 ч., 07.08.2022 г.
Марица (Пловдив) ще разчита за новия сезон и на посрещачката Златина Друмева. Злати ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и Купа България.... цялата новина

11:48 ч., 04.08.2022 г.
Разпределителката и капитан на националния отбор до 17 години Маргарита Гунчева ще започне своя първи пълен сезон в женския отбор на Марица (Пло... цялата новина

13:21 ч., 03.08.2022 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) ще разчита на посрещачката Виктория Коева и през сезон 2022-2023. Вики ще помогне в битките в ... цялата новина

14:22 ч., 01.08.2022 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) ще разчита на либерото Мила Пашкулева и през сезон 2022-2023. Мила ще помогне в битките в Шамп... цялата новина

13:35 ч., 29.07.2022 г.
Ръководството на волейболния хегемон при жените Марица (Пловдив) продължи обявяването на състезателките през новия сезон в стил "на час по лъжич... цялата новина

14:37 ч., 28.07.2022 г.
Изненадите и новите придобивки във волейболен клуб Марица (Пловдив) нямат край. Дори в отпускарските месеци юли и август в клуба кипи усилена ра... цялата новина

11:13 ч., 28.07.2022 г.
Центърът на Марица (Пловдив) Боряна Ангелова ще играе за шампионките и през сезон 2022-2023. Боби ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и ... цялата новина

11:59 ч., 25.07.2022 г.
Посрещачката на Марица (Пловдив) Добрина Христоскова остава в отбора и за новия сезон 2022-2023. Доби ще помогне в битките в Шампионска лига, НВ... цялата новина

12:51 ч., 22.07.2022 г.
Разпределителката на Марица (Пловдив) Лора Славчева е следващата волейболистка, която остава в клуба за сезон 2022-2023. Лора ще помогне в битки... цялата новина

16:40 ч., 21.07.2022 г.
Волейболистката на Марица (Пловдив) Симона Димитрова остава в клуба и за сезон 2022-2023. Симона ще помогне в битките в Шампионска лига, НВЛ и К... цялата новина

13:19 ч., 20.07.2022 г.
Марица (Пловдив) изпрати един от най-успешните си сезони в историята. Във всичките възрастови групи тимът спечели общо пет трофея, две трети и е... цялата новина

15:52 ч., 10.07.2022 г.
Поредни изходящи трансфери в хегемона в родния женски волейбол Марица (Пловдив)! Две състезателки от шампионския тим на жълто-сините - Кристина ... цялата новина

12:25 ч., 05.07.2022 г.
Волейболът в Марица (Пловдив) ги запозна преди години, а сега вече те са семейство! Бившата волейболистка на жълто-сините Милена Димова и бившия... цялата новина

09:37 ч., 01.07.2022 г.
Хегемонът в женския роден волейбол Марица (Пловдив) може да се похвали с още една нова придобивка. В залата на "Лаута" беше открит спортен ресто... цялата новина

09:45 ч., 28.06.2022 г.
Диагоналът на Марица (Пловдив) Силвана Чаушева ще продължи кариерата си в Румъния. През новия сезон пловдивчанката ще играе за румънския Волунта... цялата новина

16:14 ч., 27.06.2022 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще участва отново директно в групите на Шампионската лига за сезон 2022-2023! Жълто-син... цялата новина

12:52 ч., 14.06.2022 г.
Хегемонът в родния женски волейбол през последните 8 години - Марица (Пловдив), осъществи първи входящ трансфер за новия сезон. Жълто-сините при... цялата новина

09:43 ч., 26.04.2022 г.
Посрещачката на Марица (Пловдив) Александра Миланова ще продължи кариерата си в Турция. Миланова ще играе от новия сезон в елитния Нилюфер Белед... цялата новина

Марица обяви контрола с Ботев на "Колежа"
Браво! Пловдивчанин спечели приза за най-прогресиращ млад играч на България
Избраха Динко Хоркаш за най-добър вратар в България за 2023 година
Пловдивски защитник е лидер в Литва, тимът му не допусна гол в четвърти пореден мач